Phonak Hakkında

Phonak Hakkında;
Herkesin işitme hazzının keyfini çıkardığı ve dolayısıyla kısıtlama olmadan yaşadığı bir dünya

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Phonak İstanbul olarak milyonlarca insan, sevdiklerinden ve tutkunu oldukları şeylerden uzakta bir hayat yaşamak zorunda kalıyorlar. Bunun bir tek nedeni ise iyi işitememeleri.

Ancak böyle olmak zorunda değil. Bunu kabul etmiyoruz. Ve fark yaratabileceğimizi biliyoruz. Bir insanın işitme becerisini eski haline getirmenin hayatı nasıl değiştirdiğinin farkındayız.

Phonak işitme cihazları

Ama doğal olarak huzursuz ve memnuniyetsiziz. Çünkü işitme kaybı olan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimizi biliyoruz.
Dünya çapında işitme uzmanları olarak faaliyet gösteren ortaklarımızla birlikte, işitme engelliler için güçlükleri ortadan kaldırarak ve herkesin sesin güzelliğini yeniden yaşamasına yardımcı olmak için yeni ve yenilikçi yöntemler bularak işitme kaybına sürülen bu lekeyle mücadele etme konusunda tam taahhüt veriyoruz.

Etfal İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

Hizmet vermeye başlamış olduğu 2001 yılından bu yana birçok ilke imza atan etfal işitme cihazları dünya da hayatımızı şekillendiren modern teknolojik gelişmeleri takip eden yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışmalarını sürdürmktedir.