Phonak Paradise Teknolojisi

phonak-paradise-banner

phonak-paradise-banner


Hayatı parlak bir çözümle kolaylaştırın

Her ihtiyaca yönelik çözümler

İşitme kaybıyla ilişkilendirilen kısıtlamalar olmadan istediğiniz her yere gitme özgürlüğüne sahip olmak, hayatı dolu dolu yaşamanız için önemlidir. Phonak işitme cihazları ve aksesuarları için yeni platformlar oluştururken odaklandığımız temel nokta budur. 

İşitme Deneyimi Phonak

Hedefimiz, size dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zamanda muhteşem bir işitme deneyimi sağlarken, hayatı otomatik olarak ve zahmetsizce kolaylaştıracak farklı tiplerde işitme cihazları üretmektir! En iyi işitme cihazları, kaybolan sesleri tekrar işitilebilir hale getirmek için amplifikasyonun çok ötesine geçer.

Sesleri Ayırt Etme

Bunlar belirli yönlerden gelen sesleri vurgulayabilir, farklı tiplerde sesleri ayırt edebilir, gürültüyü azaltabilir ve frekansları sıkıştırabilir. Tüm bunlar, kullanıcının bulunduğu ortamları tanıyan ve bunlara adapte olan işitme cihazı tarafından otomatik olarak yapılır.

Net ve doğal ses

Net ve natural ses
İşitme komplike bir süreçtir. Sesin ilk algılandığı kokleada başlar ve sesi deneyimlediğimiz beyinde sona erer. Phonak Paradise, dünyanın güzelliklerini duymanız gerektiği gibi deneyimlemeniz amacıyla net ve natural ses sunmak üzere üretilmiştir.

net-ve-dogal-ses
net-ve-dogal-ses
mukemmel-konusma
mukemmel-konusma

Phonak Paradise işitme cihazı. Mükemmel konuşma anlama

Mükemmel konuşma anlama
Alçak sesle ya da sessiz bir ortamda belirli bir mesafeden konuşan birini kavramak zorlu olabilir. Konuşma Güçlendirici, alçak civarda konuşmayı güçlendirerek arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle sohbetlerin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Kişiselleştirilmiş gürültü azaltma

Konuşma ön taraftan geldiği zaman ve yanlardan ve arkadan gürültü geldiği zaman sohbetleri kavramak bazı durumlarda çaba gerektirir. Bu durum, bulunduğunuz odanın tipine, hem de o anda nasıl hissettiğinize bağlı olarak sık sık değişiklik gösterebilir. Dinamik Gürültü Azaltma özelliğiyle, myPhonak app üzerinden, dilediğiniz gürültü azaltma sayısını gerçek vakitli olarak kişiselleştirebilirsiniz.

kisisellestirilmis-gurultu-azaltma
kisisellestirilmis-gurultu-azaltma
guc-katin
guc-katin

Tek dokunuşta ses asistanı erişimi

Tek dokunuşta ses asistanı erişimi
Sadece kulağınıza dokunarak telefon çağrılarını yanıtladığınızı, müziği başlattığınızı ya da duraklattığınızı ve ses asistanlarını etkinleştirdiğinizi hayal edin. Phonak Paradise’da tespit edilen bir hareket sensörü, size bütün bunları ve daha çoğunu yapmanın zAhmetsiz bir yolunu sunuyor. Yerleşik mikrofon, aslında eller serbest aramalar yapmanızı ve ses asistanını etkinleştirmenizi sağlar.

Akıllı telefona, televizyona ve daha fazlasına bağlanır

Phonak Paradise direkt olarak iOS®, Android™ ya da başka Bluetooth® özellikli cihazlara bağlanır. Böylece direkt olarak işitme cihazlarınıza, kusursuz nitelikte ses transferi yapabilirsiniz. Ayrıca, daha basit kullanım amacıyla, iki Bluetooth cihazına aynı anda bağlanabilir ve ikisi arasında problemsiz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

tek-tus-ile-asistan
tek-tus-ile-asistan
akilli-telefona-baglanma
akilli-telefona-baglanma

Akıllı telefona, televizyona ve daha fazlasına bağlanır

Phonak Paradise işitme cihazı. Akıllı uygulamalar
Güç katan akıllı uygulamalar
myPhonak app ile Phonak Paradise işitme cihazlarınızı denetim edin, kullanımı basit özelliklere erişin ve ayarlarınızı kişiselleştirin. İşitme cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanın en iyi yolu.

Roger™

As a break-through in hearing technology, Paradise hearing aids feature RogerDirect™ which allows the Roger microphones to stream directly to Paradise hearing aids without having to attach an external receiver.

Phonak işitme cihazları

Phonak Paradise hearing aid with Roger Select microphone
Phonak Audéo™ Paradise işitme cihazı
Phonak Audéo™ Paradise
Rakipsiz ses niteliği ve güç katan akıllı uygulamalar yayınlayan işitme cihazı.

roger
roger